Mağusa Karpaz bölgesinde, yapımı Mayıs 2006 da tümüyle ISO ve HACCP standartlarına uygun olarak tamamlanan üretim tesislerimiz 3000 m2 üzerinde kapalı alana sahiptir. Fabrikamızda ve Mağusa’daki merkez ofislerimizde toplam 45 eleman çalışmaktadır. Şirketimiz, ürün kalitesini, hijyeni ve müşteri memnuniyetini en üstün düzeyde tutmayı her zaman kendine ilke edinmiştir.

Yeni tamamlanan tesislerimizde kendi laboratuvarımız hizmete girmiş olup her üretim grubu, şirketimizin kimyageri tarafından bir örnek alınmak suretiyle, kalite ve hijyen kontrolünden geçmektedir.

Jordan Stainless Steel, Kromel, Vestivalia, Dixie Union, Pasteur, Cryovac ve Multivac gibi dünyaca tanınmış makinelerle üretim yapmaktayız.

Yeni kurulmuş hellim line’ımız ile dünya teknolojisini yakından takip eden şirketimiz üretim, hijyen ve kalite standartlarını daha da ileriye götürme, çağdaş seviyeyi koruma yönünde ciddi çabalar göstermektedir.

Firmamız standartlara uygun olarak sertifikalı malzeme ve ekipman kullanarak ve personelinin sürekli eğitim ve sertifikasyonunu önemseyerek kurumsal kimliğini güçlendirmektedir.

Nereden Alınır?

34 A Ismet Inonu Bulvarı, Famagusta, North Cyprus (Mersin-10 TURKEY)
Satış Yeri